Cartagena Gezilecek Yerler

cartagena

cartagena gezilecek yerler, Kolombiya’yı detaylı bir şekilde anlatmaya, rehberlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Şimdi ise sırada ülkenin en büyük ikinci kenti olan Cartagena yer alıyor. Cartagena Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Plaza de San Diego’yu önereceğiz. Burada birkaç saat harcayabilir, şehrin tarihi bölgelerinde yürüyüş yapma şansı bularak Kolombiya’nın özünü inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Walled City de mutlaka gezmeniz gereken bir yerdir ki Cartagena’nın sembolü olduğunu söyleyebiliriz buranın. Ancak çok kalabalık olması ve sokakların da fazlasıyla dar olması biraz sıkıntı yaratabilir.

Cartagena Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Isla Mucura Adası belki de Cartagena’nın en güzel yeridir. Burada tropikal ağaçları, mükemmel doğayı ve daha önce görmediğiniz yüzlerce hayvan türünü görebilirsiniz. San Felipe de Barajas Kalesi tarihi o kadar iyi yansıtıyor ki belki de Güney Amerika mitolojisine göz atmak bile isteyebilirsiniz. Son olarak bir de San Pedro Claver Katedrali’ni önerelim sizlere. Cartagena Gece Hayatı için kulüpleri öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi