Uruguay Gezilecek Yerler

uruguay

uruguay gezilecek yerler, Güney Amerika rehberlerimize devam ediyoruz. Bundan önce sizlere Kolombiya ve şehirlerini detaylı bir şekilde tanıtmıştık, şimdi ise sıra Uruguay’a geldi. Hiç şüphemiz yok ki çoğumuz bu ülkeyi sadece futbolla biliyor, ancak içinde gezilecek mükemmel yerler barındırmaktadır; hemen başlayalım. Uruguay Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere ülkenin en büyük şehri Montevideo’yu öneriyoruz. Burası hem teknoloji hem de tarih bakımından diğer şehirlere oranlara fazlasıyla öndedir; eğlence hayatı için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Buranın yanı sıra Colonia del Sacramento da gezinin ihmal edilmesi gereken şehirler arasında bulunuyor. Zaten ülkeye gittiğinizde en az 4 şehri gezmenizi öneriyoruz.

Uruguay Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda önerdiğimiz iki şehirle sınırlı değil. Punta Del Este de uğramanız gereken yerler arasında kendine yer buluyor. Maldonado diye şehir de var; Fenerbahçe’nin eski futbolcusunun ismi… Burayı da gezin siz. Son olarak bir de Carmelo’yu önerelim; tarihi gezilecek yerleri ön plandadır. Uruguay Gece Hayatı konusunda fazlasıyla renkli bir temaya sahip olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi