Boquete Gezilecek Yerler

Boquete

boquete gezilecek yerler, Panama’nın muazzam güzellikteki şehirlerini anlatmaya tek tek devam ediyoruz. Bu sefer Boquete’yi tanıtacağız sizlere. Panama’nın en büyük şehri Panam City’dir, geri kalan çoğu şehirlerin kasaba tarzında olduğunu belirtelim; yani Boquete de küçük bir şehir. Boquete Gezilecek Yerler adına ilk olarak Boquete Tree Trek’i öneriyoruz. Burası ağaç tırmanma aktiviteleriyle fazlasıyla ünlüdür; siz de bu deneyimi en az bir kere yaşamalısınız. The Lost Waterfalls-Boquete de yine mutlaka görülmesi gereken mekanlardadır. Bölgede birçok şelale vardır ve çoğunlukla gizli kalmış kesimlerde bulunurlar. Neyse ki rehberler sizi kolaylıkla onlara ulaştıracaktır.

Boquete Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki bölgeyle sınırlı değil tabi ki. Biblioteca de Boquete şehrin en önemli ve en büyük kütüphanesi durumunda. Burada da saatlerce vakit geçirebilir, kitap okumanın dışında başka aktivitelere de katılabilirsiniz. Chiriqui River Rafting de macera ve doğa severler tarafından yapılması gereken aktiviteler arasında yer alırken son olarak listemize Volcan Baru National Park’ı da ekleyelim; mutlaka gezin bu doğa harikası yeri. Boquete Gece Hayatı pek de tatmin etmeyebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi