Bocas Town Gezilecek Yerler

bocas_town

bocas town gezilecek yerler, Panama için artık son rehberimizi de sizlere sunuyoruz. Geçtiğimiz günlerde 3 şehir tanıtmıştık, şimdi ise dördüncüye geldi; ve aralarındaki en küçüğüne. Burası da yine bir ada şehridir. Bocas Town Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Marino Isla Bastimentos Milli Parkı’nı öneriyoruz. Burada eşsiz bir doğa bulabilir, daha önce görmediğiniz ve büyük ihtimal sonrasında da göremeyeceğiniz hayvan ve bitki türlerini görebilirsiniz. Buranın yanı sıra Dolphin Bay Preserve’de de mutlaka saatler geçirmeniz gerekiyor. Buradan sürekli, durmaksızın geçen yunusbalığı sürülerini imzalamak sizi dünyevi sorunlardan uzun bir süreliğien uzaklaştıracaktır.

Bocas Town Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz mekanlarla sınırlı değil. Random Art adlı mekanda bölgenin geleneksel ürünlerini bulabilir, sanat eserlerini de satın alabilirsiniz; fazlasıyla ilgi çekici şeylere rastlayacağınız kesin. Son olarak Bocas Town listemize Smithsonian Tropical Research Institute’ü de ekleyelim. Burası bir araştırma merkezidir ve yine her zaman olduğu gibi ilgi çekici detaylara sahiptir. Bocas Town Gece Hayatı yok denecek kadar azdır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi