İsrail Gezilecek Yerler

israil

israil gezilecek yerler, Bu aralar yıldızı dünyayla, özellikle İslam ülkeleriyle barışmıyor olan İsrail’e konuk oluyor bu sefer. Fazlasıyla mistik olan bu ülke medeniyetlerin ve dinlerin birleştiği yer olarak adlandırılırken gezerken de fazlasıyla keyif alacaksınız. Her şehrinde farklı bir tarihi güzellik ve gizem vardır. İsrail Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak tabi ki Tel Aviv’i öneriyoruz. Denize kıyısı olan bu şehir çok güzeldir, hem mimari açıdan hem de tarihi açıdan. Deniz kıyısı keyfinin de doğa turlarına yansıdığını belirtelim. Buranın yanı sıra Kudüs’ü de mutlaka gezmeniz gerekiyor. 3 büyük ilahi din için en önemli şehirlerden bir tanesidir Kudüs ve inanılmaz mekanlara, tarihi eserlere sahiptir.

İsrail Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Haifa da oraya gittiğinizde gezmeniz gereken şehirler arasında yer alırken yine Eliat’ı da bu listemize ekleyelim. Son olarak listemizi Tiberias’ı da önererek sonlandıralım. İsrail Gece Hayatı ivmesini bölgesel olarak değiştirmektedir; şehir incelemelerimizde daha detaylı olarak aktaracağız ileri günlerde.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi