Tel Aviv Gezilecek Yerler

tel_aviv

tel aviv gezilecek yerler, Geride bıraktığımız gün sizlere İsrail’in geniş bir rehberini aktarmıştık. Hangi şehirleri gezmeniz gerektiğini de belirtmiştik, şimdi onların başında yer alan Tel Aviv’i detaylı bir şekilde sunacağız sizlere. Tel Aviv Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Tayelet’i öneriyoruz. Burası için şehrin merkezi ve odak noktası diyebiliriz. Mükemmel bir sahildir, kilometreler boyunca hem alışveriş yapabilir hem gezebilirsiniz. Tayelet’in yanı sıra Sorcerers Night’ı da mutlaka yaşamalısınız. Tel Aviv Gece Hayatı konusunda Avrupa’nın birçok ülkesinden daha eğlenceli ve renklidir; Sorcerers Night ise bildiklerinizden çok daha farklı.

Tel Aviv Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki yerle sınırlı değil tabi ki. Palmach Müzesi de Tel Aviv’e gidince mutlaka uğramanız gereken mekanlar arasında yer alırken buranın İsrail tarihi için büyük öneme sahip olan eserlere ev sahipliği yaptığını vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Tel Aviv’de gezmeniz için son olarak TLV Show’u öneriyoruz. Tel Aviv Gece Hayatı az önce de okuduğunuz gibi fazlasıyla renkli ve eğlenceli.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi