Kudüs Gezilecek Yerler

kudus

kudüz gezilecek yerler, Geride bıraktığımız gün sizlere İsrail’in en büyük şehri Tel Aviv’i tanıtmıştık, şimdi ise sıra Kudüs’e geldi. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olarak sayılan Kudüs fazlasıyla mistik ve güzel bir şehirdir. Kudüs Gezilecek Yerler adına ilk olarak Caliber 3’ü öneriyoruz. Burada simülasyon olarak askeri eğitim alabilir ve saatler boyunca zevkli dakikalar geçirebilirsiniz. İsrail’in askeri sisteminin neden bu kadar güçlü olduğunu da anlamanıza yardımcı olacaktır. Old City of Jerusalem’de uzun bir tura çıkıp alışveriş yapmanız da yine önerilerimiz arasında yer alıyor.

Kudüs Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda belirtmiş olduğumuz iki bölgeyle sınırlı değil. Ücretsiz olarak giriş yapılabilen Yad Vashem Holokost Anıtı’na da mutlaka girmeli, bu büyük alanın her karışını detaylı şekilde incelemelisiniz. İsrail Müzesi de yine Mükemmellik Sertifikası’na sahip olan, 5-6 sat harcayabileceğiniz bir mekandır. Son olarak önerilerimiz arasına The Western Wall Tunnels’ı da ekleyelim. Kudüs Gece Hayatı tahminlerin aksine oldukça eğlenceli ve renklidir; özellikle geleneksel olan tavernalarda takılmanızı öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi