Haifa Gezilecek Yerler

haifa

haifa gezilecek yerler, İsrail’i anlatma maratonumuza devam ediyoruz. Bu sefer Tel Aviv ve Kudüs’e oranla daha küçük bir şehre konuk olacağız: Haifa. Çok güzel bir doğaya sahip olan bu şehrin tarihi bakımdan da fazlasıyla zengin olduğunu söyleyebiliriz. Haifa Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere tabi ki şehrin sembolü, yukarıdaki fotoğraftan da görebileceğiniz gibi Bahai Bahçeleri ve Altın Kubbe’yi öneriyoruz. Burada birkaç saat gezebilir, ülke tarihi hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Technion College da yine mutlaka Haifa’ya gidince gezilmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Haifa Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Louis Promenade şehrin en ilgi çekici, yüksek noktaları arasında bulunuyor; buradan şehir manzarasını izlemek eşsiz olabilir. Panorama Street (Yefe Nof) yeşillikle güzel mimarinin buluştuğu nadir noktalardan bir tanesi olarak dikkat çekerken son olarak listemize Ulusal Bilim, Teknoloji ve Uzay Müzesi’ni ekliyoruz. Haifa Gece Hayatı pek hareketli ve eğlenceli değildir; ancak deneyimli bir tur rehberi pek de bilinmeyen kulüplerde size eşlik edebilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi