Eilat Gezilecek Yerler

eilat

eilat gezilecek yerler, İsrail rehberimizin artık sonuna geliyoruz. Son olarak tanıtacağımız şehir için Eilat’ı seçtik. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olsa da listemizin son sırasına yerleşebilen Eilat, gezilecek yer bakımından oldukça zengin. Eilat Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Underwater Observatory Marine Park’ı öneriyoruz. Burada denizin altında muhteşem saatler geçirebilir, mükemmel denizaltı hayvanları görebilirsiniz. Köpekbalıkları, kaplumbağalar ve yunus balıkları sizleri bekliyor. Buranın yanı sıra eşsiz çölüyle Timna National Park da mutlaka gezilmesi, görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır.

Eilat Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki yerler sınırlı değil. Dolphin Reef’e giderek yunusları besleme, onlarla yüzme hatta akrobasik hareket yapma şansı bile bulabilirsiniz. Red Canyon yine dünyaca ünlü bir çöl-kanyondur. Burada da saatlerce gezebilirsiniz; tabi burada yanınızda rehber olmasını öneriyoruz. Son olarak önerilerimiz arasına Freediversla birlikte denize dalış yapmayı ekleyerek yazımızı sonlandıralım. Eilat Gece Hayatı diğer büyük şehirler kadar eğlenceli olmasa da yine de aradığınızı verecektir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi