Mısır Gezilecek Yerler

misir

mısır gezilecek yerler, Avrupa ve Amerika’daki tüm ülkelerin rehbelerini sizlere sunduk, belki gözden kaçan bir – iki ülke kalmış olabilir. Ancak sıra geldi Afrika’daki tüm ülkeleri tanıtmaya. Bu sefer sizlere aktaracağımız ülke olarak Mısır’ı seçtik. Dünyanın en eski yerleşim birimlerinden olan Mısır gezilecek binlerce, hatta sınırsız mekana sahip. Bu yazımızda gitmeniz gereken şehirleri aktaracağız sizlere, ardından ise hangi şehirde nereleri gezmeniz gerektiğini belirteceğiz. Mısır Gezilecek Yerler adına ilk olarak Kahire’yi öneriyoruz. Burada bir sürü piramit vardır, hepsini zaten biliyorsunuz. Bunun yanı sıra yine gezilecek mekanlara sahip. Kahire’nin yanı sıra Şarm El-Şeyh de yine mutlaka gezmeniz gereken şehirler arasında bulunuyor.

Mısır Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki şehirle sınırlı değil. Hurghada mükemmel sahilleri ve sıcak doğasıyla tatil için iyi bir seçim olabilecekken Luxor tarihi yapısıyla dikkat çekiyor. Son olarak listemize Giza’yı da ekleyelim. Mısır Gece Hayatı fazla renkli ve oryantal temalıdır, çok farklı deneyimler yaşayacağınızın garantisini verebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi