Bozcaada: Mutlaka Görülmeye Değer Bir Güzellik

İsmini içinde bulunan tepelerin şeklinden ötürü alan Bozcaada, mutlaka görülmeye değer bir güzellik. Zaman zaman sert ve insanı üşüten rüzgârı zaman zaman da ılıman yaz iklimi ile kendine özgü bir yer. Hatta rüzgârı o kadar geçerli bir yer ki, ülkemizin üçüncü elektrik santrali de burada yer alıyor. Görmenizi tavsiye ederiz. Çok kalabalık ve aktif olmayan ancak huzuru bulmak isteyen her tatilciye mutluluk verecek kadar da güzel bir plajı bulunuyor. Plaj kumu gayet temiz ve ince bir kumdan oluşmakta. Deniz suyu berrak ve temiz. Bozcaada’da araba ile gezebileceğiniz yerler de bulunuyor, mutlaka arabasız girmek durumunda olduğunuz yerler de. Ancak bazı güzellikler için buna kesinlikle değer. Sakın yoldan geri dönmeyin.

Mutlaka Görülmesi Gereken Yerler

Bozcaada Kalesi

Bozcaada Müzesi

Bozcaada Sokakları mutlaka görmeniz gereken bir başka güzel yerler. Özellikle sokaklarında dolaştığınızda yaşadığınız yer, bir senedir hayatınızdaki stres ve başka hiçbir şey kesinlikle aklınıza dahi gelmeyecek. Belki de burada yaşamak bile isteyeceksiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi