İspanya’ya Gidiyoruz

Hemen şimdi hazırlayın biletleri ve eşyaları. Çünkü İspanya’ya gidiyoruz. Coşku, dans, keyif, zengin ve Türk geleneğine uygun bir mutfak, fıkır fıkır neşeli insanlar ve İspanya’nın tarihsel geçmişine net bir yolculuk dünyası. Daha ne olsun. Klasik bir yurt dışı tatilinden de ne beklenebilir ki?

İspanya’da Tatil Alternatifleri

Çok hareketli gece hayatının yanı sıra ünlü plaj ve köyleri de ile de tanınan bu güzel Avrupa ülkesinden mutlaka çok memnun kalacaksınız. Öncelikle Santiago de Compostela görmeniz gereken ilk yerlerden biri. Burada ve diğer yerlerinde yaşayan yeli halk inanılmaz misafirperver. Toledo, Cordoba ve San Sebastian hemen hemen her turistin gezip gördüğü yerler arasında bulunuyor. Ülkenin en büyük ve popüler şehirlerinden biri olan Valencia kentini de görmelisiniz. Seville kenti ise en çok turist alan ve özellikle gece hayatı ile ünlü olan başka bir şehri. Tabi ki Madrid, hem ülkenin başkenti olması hem de en büyük, en hareketli şehri olması açısından çok önemli. İspanyol Adalarını sakın unutmayın.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi