Caen gezilecek yerler

caen

Sıra geldi Caen’ı anlatmaya. Zaten çok üst düzey sanat değerlerine sahip olan Fransa Caen’da daha güzel bir hal alıyor. Hem mükemmel bir havaya, hem de mükemmel bir doğaya sahip olan Caen’da gezilecek yerler adlı yazımızda sizlere ilk önereceğimiz yer Normandy Museum (Musee de Normandie) olacak. Normandiya’nın başlangıç yeri olan Caen’da kalan tarihi eserler burada sergilenir. Eğer Normandiya tarihine ilişkin bir şeyler görmek istiyorsanız ya da tarih ilginizi çekiyorsa burayı kesinlikle ziyaret etmelisiniz. Bundan sonra ise Dday Guided Turlarını öneriyoruz. Caen’da pek çok gizli, bilinmeyen turistik yerler olduğu için yerli ve bilgili rehberlerle birlikte turlara katılmanız tatilin daha iyi ve zevkli geçmesini sağlayacaktır.

Normandy Panorama da yine Normandiya’ya ait bir bölgedir ve çok eski bir kültüre ve çok güzel plajlara sahiptir. Buraya geldiğinizde tarih değil de doğa gezisi yapmaya çıkarsanız zamanınızı daha iyi kullanmış olursunuz. Memorial of Caen da adından da anlaşılabileceği gibi Caen’in anılarını, yani tarihi eserlerini sergiliyor; bir askeri müze de diyebiliriz burası için. İçinde uçaklardan tutun tanklara kadar savaş araçları bulabilirsiniz. Son olarak da Caen’ın en güzel yerini, La Colline aux Oiseaux’u önereceğiz. Belki de ülkenin en iyi milli parkıdır. Yüzlerce çeşit çiçek, ağaç ve havuzlarla çevrilidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi