Çek Cumhuriyeti Gezilecek Yerler

cek_cumhuriyeti


Çek Cumhuriyeti Gezilecek yerler,
Ülke ülke, şehir şehir tüm dünyayı tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıtacak olduğumu ülke Çek Cumhuriyet, geriye kalan neredeyse tüm Avrupa ülkelerini tanıtmıştık daha önce. Slav ırkından olan ülke İkinci Dünya Savaşı’nda büyük darbeler alsa da şu anda orta derecede bir ülke olarak ortaya çıkıyor. Çek Cumhuriyeti Turistik Yerleri listemizde ilk olarak tabi ki Prag yer alıyor. Ülkenin hem en büyük hem de en eski şehirlerinden bir tanesidir; birçok tarihi mekana ev sahipliği yapar. Aynı zamanda Znjomo’yu da rahatlıkla önerebiliriz. Ancak buranın daha çok neredeyse sadece tarihi eserlerle kaplı olduğunu belirtelim.

Ceske Budejovice de yine Çek Cumhuriyeti Gezilecek Yerler arasında yer alıyor. Ayrıca buranın çok güzel doğa aktivitelerine de ev sahipliği yaptığını belirtelim. Brno yine daha çok doğal güzelliğiyle kendine hayran bırakan bir şehir olarak dikkatleri çekerken son olarak da Çek Cumhuriyeti’ne gittiğinizde Cesky Krumlov şehrini de kesin gezmeniz gerektiğini vermiş olduğumuz notlar arasına ekleyelim.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi