Club Magic Life Jacaranda Imperial Antalya

Club-Magic-Life-Jacaranda-Imperial

Club Magic Life Jacaranda Imperial, Antalya’nın Side ilçesinde yer alıyor. İlçenin en eğlenceli ve büyük otellerinden biri olan Club Magic Life Jacaranda Imperial’da toplam 5 tane a la carte restoran bulunuyor. Denize sıfır bir konumda bulunan otelin kendine özel bir plajı bulunurken bayanlara özel güzellik merkezi ve spa salonuna sahip olduğunu da vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. Havuzlarında 6 tane su kaydırağına yer vermiş olan otele girişte ilk 0-13, ikinci 0-7 yaş arasındaki çocuktan hiçbir ücret talep edilmiyor. İşte Club Magic Life Jacaranda Imperial’ın diğer detaylı özellikleri.

Otel Özellikleri

5 a la carte restoran, açık havuz, açık restoran, araç kiralama, doktor, fotoğrafçı, güzellik salonu, havalimanı servisi, kapalı havuz, kapalı restoran, kuaför, otopark ve 6 su kaydırağı.

Oda Özellikleri

Balkon, duş, kurutma makinesi, merkezi klima, mini bar, oda kasası, split klima, telefon ve televizyon.

Oteldeki Aktiviteler

Animasyon, basketbol, beach voley, dart, disco, fitness, futbol, hamam, internet cafe, katamaran, masa tenisi, masaj, oyun salonu, sauna, spa, su kaydırağı, sörf ve tenis.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için buraya tıklayınız

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2015 Yeni Gezi · · yenigezi