Cork Gezilecek Yerler

cork

Keltlerin anavatanı olan İrlanda’yı tanıtmaya devam ediyoruz. Bu sefer tanıttığımız şehirleri Cork olacak. Dublin ve Galway’den sonra en büyük şehir olarak gözüken Cork içinde gezilecek birçok yer barındırmakta. Bunların başında University College Cork geliyor. Uluslararası eğitim veren okulun içini gezmenizi öneriyoruz. Buradan sonra önerecek olduğumuz yer ise Pulses of Tradition. Burada yöresel ve geleneksel müzisyenler sahne alarak mükemmel bir müzik şovu sunmaktalar. Danslarla süslenen müzik sizi İrlanda’ya ve Keltlere hayran bırakmak için yeterli olacaktır.

Mizen Vision da doğa sevgisi besleyen herkesin gitmesi gereken bir yer, ki İrlanda’ya gittiğinize göre doğaya büyük düşkünlüğünüz vardır. Mükemmel bir manzaraya sahip olan bu bölge denizle yamaçların birleştiği eşsiz bir nokta. Ballyhass Lakes Activity Centre & Fishing de Cork Turistik Yerleri arasında kendine yer bulmaktadır. Doğa sporları yapabilirsiniz bu noktada. İrlanda’nın Cork şehrinde hayvanat bahçesine gitmek isterseniz önerecek olduğumuz yer Fota Wildlife Park olacak. Buraları gezdikten sonra Cork’ta güzel bir doğa yürüyüşüne de çıkabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi