Desa ile Damatlar Çok Şık Geziyor

Hem kadın hem erkeğe dair; birçok giyim ürünü, çanta, bavul ve aksesuara dair çeşidi bulabileceğiniz adres desa.com.tr – Desa ile Damatlar Çok Şık! Şıklığı seven erkeklerin tercihi, bu platform. Keşfetmek ister misiniz?

Mavi Afshin Erkek Süet Gömlek

desa.com.tr adresinin, sevgili erkek bireyleri için sunduğu hoş ve farklı ürünler arasında yer alan bu gömleğe; tabiri caizse bayılacaksınız.

Mavi afshin erkek süet gömlek, diğer karşılaştığınız birçok gömlek çeşidinden daha farklı bir görünüm ve kumaş yapısına sahiptir. Daha çok ayakkabı, kemer gibi ürünlerde karşılaşılan süet kumaş; ürünün tamamının yapısıdır. %100 keçi derisinden, süet gömlek olarak üretilmiş; önden tam boy düğmeli ve önde 2 göğüs kısmında torba cebi olan bir modeldir. Astarsız bir model olup, yerli üretim olması sebebi ile ülke ekonomisine de katkıda bulunmuş olacaksınız. Rengi mavi olarak tasarlanmış bu gömlek modeli, tek renge sahiptir.

Samsonite – Magnum Eco – 4 Tekerlekli Orta Boy Valiz 69cm

desa.com.tr platformu, kaliteli ürünleri ile seyahatlerinizin de en büyük yardımcısı olarak her daim yanınızda. Ürün orta boy valiz olup, kullanışlı bir modeldir.

Samsonite – magnum eco – 4 tekerli orta boy valiz 69 cm, geri dönüşüm malzemeleri kullanılarak üretilmiş bir ambalaj ile siz değerli müşterilerine ulaşıyor. Ürün; güvenlikli özelliğe sahip, hafif yapısı ile dikkat çekerken, iç kapasitesinin genişliği ile de ferahlık sağlayan cinsten. Alıp beğenmemeniz halinde 1 ay içinde değişim şansı sunarken; alıp kullanmanız halinde de 5 yıl boyunca, kırılma, yamulma vs gibi durumlara karşı da garanti şansı sunuyor.

Siyah Erkek Süet Kemer

desa.com.tr, kaliteli ürünleri ile konfor sunuyor.

Siyah erkek süet kemer, %100 süet deri malzemeden imal edilmiştir. En olarak 4 cm kalınlığa sahipken; boy itibari ile ise 125 cm yapıdadır. Bu sayede, birçok insan için ideal bir ürün özelliğindedir denilebilir. Ürün tek renk olarak model olunmuş ve bu renk ise siyah renk olarak belirlenmiştir. Şık yapısı ile birlikte, birçok kombininiz için mükemmel görünmenize fazlasıyla yardımcı olacak.

Jimmy Siyah Erkek Deri Klasik Ayakkabı

desa.com.tr, hoş tarzı ile özel günlerinizde yanınızda. Şık ve kaliteli ayakkabı modeli ile hem resmi bir görünüm kazanmanıza fayda sağlarken hem de rahatlıktan ödün vermemenize de yardımcı olacak. Bu hoş ürünü, görmek ister misin?

Jimmy Siyah Erkek Deri Klasik Ayakkabı, antik deri olarak geçen kaliteli bir malzemeden imal edilmiştir. Ürün deri astarlı ve deri iç tabanlı yapıdadır. Ayrıca ekstra esnek olarak bilinen microlight (neolit) teknolojisine sahip bir taban ile karşınıza çıkar. Ürün incelemesi, siyah renge ait olup; taba rengine de sahip modeli bulunmaktadır. Taba rengi ise, hafif siyah renk karışımlı ufak detaylara sahip bir modeldir.

Edmond Kahve Erkek Deri Loafer

desa.com.tr hem klasik hem rahat modeli ile size muhteşem ürün sunuyor.

Edmond Kahve Erkek Deri Loafer, 2 ayrı renk kombini ile model edilmiştir. Floter deri ile malzeme olan bu ürün; metal aksesuar detayları ile klasik bir modele dönüşür. Ürün termo tabana sahiptir.

desa.com.tr ile damadınıza şık ve kaliteli ürünler sunmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda eşinize, sevdiklerinize de güzel hediyeler vererek; onları mutlu edebileceğiniz gibi kendiniz içinde kaliteyi hak ettiği fiyatlarla elde edebilirsiniz. Öyleyse daha fazla gecikmeden, adrese en kısa zamanda göz atıp keşfe hazır olun.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi