Mayo Bikini; Beymen

Giyime dair her türlü kategoride modellere kolaylıkla erişim yapmanızı sağlayan beymen.com Mayo Bikini; Beymen ile yaz aylarında da deniz keyfini yaşamanızı sağlar. Platform, kadın ve erkek bireylerin ihtiyaçlarını karşıladığı gibi; çocuklarınızın da ihtiyaçları konusunda en büyük yardımcınız olacak.

Peralina Corinna Çiçek Desenli Bordo Kemerli Sırt Detaylı Mayo

beymen.com, çiçek desenli bir model olup yetişkin kadın bireylere uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Peralina Corinna Çiçek Desenli Bordo Kemerli Sırt Detaylı Mayo, genel olarak beyaz renk ağırlığına sahiptir. Beyaz renk üzerine ise çiçek desenler eklenerek şıklık kazanması sağlanmıştır. Bordo renk kemer ve tokası ile kombine edilen bu modelin sırt kısmı ise ip detaylara sahiptir. İp detayları, bedeninize göre ayarlanabilir durumdadır. Göğüs kısmında pedler bulunuz ve bu malzemeler, çıkarılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Ürün kumaşı ve astarı aynı malzeme kullanılarak (poliamid ve elastik malzemeler) imal olmuştur.

Stella McCartney Pembe Yıldız Baskılı Fırfır Detaylı Kız Bebek Mayo

beymen.com yaz aylarında en büyük yardımcınız olacak. Bu hoş model ile kız çocuklarını da düşünüyor.

Stella McCartney Pembe Yıldız Baskılı Fırfır Detaylı Kız Bebek Mayo, hoş bir görsel görünüme sahiptir. Fırfır ve ip detaylar ile süslenen bu model, yaşı 6 ay ile 24 ay aralığında olan kız bebekler için ideal olacaktır. Sırt kısmı sportif atlet kesimi gibidir. Ön kısmı ise bisiklet yaka olarak tasarıma sahiptir. Ürün geneli, pembe renk olup mavi ve daha koyu renk yıldız desenleri ile baskılıdır. Alt kısmının bacak bölgeleri ise fırfırlı detaylar ile süslenmiştir. Ürün genel olarak polyamid kumaştan imal edilmiş olup, esneklik sağlanması açısından ise elastan kumaş malzemesi de kullanılmıştır.

Stella McCartney Mavi Fırfır Detaylı Kız Bebek Mayo

beymen.com kız çocukları için sunduğu mayo modelleri ile karşınızda.

Stella McCartney Mavi Fırfır Detaylı Kız Bebek Mayo, 9 aydan itibaren 9 yaşa kadar beden ölçüsüne sahip olarak modeller ile imal edilmiştir. Ürün kumaşı polyamid ağırlıklı olup, kısmen ise elastan madde kullanılarak tasarım olmuş bir modeldir. Ürün alt zemini mavi renkte olup; yıldız, yengeç gibi renkli desenler ile baskılıdır. Ayak kısmında kalan bölgede ise, gri renk fırfır detayları ile şıklık kazandırılmıştır. Ürün bisiklet yaka olup, kalın askılıdır.

Dolce&Gabbana Mavi Çiçek Desenli Kız Çocuk Mayo

beymen.com yine kız bebekler için ideal olan şık modelleri siz müşterileri için sunuyor.

Dolce&Gabbana Mavi Çiçek Desenli Kız Çocuk Mayo, 12 aydan itibaren 30 aya kadar yaş aralığında bulunan kız bebek bireyler için uygun olacak bir modeldir. Mavi renk üzere; renkli çiçekler ile desenlenmiş bir üründür. Mayo; yuvarlak yakalı ve ince ipli askıya sahiptir. Sırt kısmı dekolteli olup, çapraz omuz askı ipleri bulunur.

Peralina Rey Lacivert Desenli Erkek Deniz Şortu

beymen.com ürünleri ile, beyleri de yazın rahat ettirecek.

Peralina Rey Lacivert Desenli Erkek Deniz Şortu, zeminde lacivert renk olarak tasarlanmış olup; üzeri çeşitli renkler ile baskılı bir modeldir. Su itme özelliğine sahiptir. Model Slim fit olarak bir kesime sahip olup, diz üstü olarak imal edilmiştir.

Yazın ne giyeceğini kara kara düşünmene gerek yok! beymen.com adresine tıkla. Sana en uygun olacak modelleri kaçırma. Üstelik sadece kendin için değil, ailen ve sevdiklerin içinde ihtiyacın olacak her türlü model tam da burada. Herkes bu adreste, sen nerdesin?

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi