Dingle Gezilecek Yerler

dingle

İrlanda’nın bambaşka bir şehrini anlatıyoruz bu sefer sizlere, belki en bilinmeyen ama en güzel şehirlerinden biri. Dingle konuk oluyor tur rehberlerimize. Hiç zaman kaybetmeden startımızı verelim. İlk olarak spor yapmak istiyorsanız Dingle Horse Riding’e gitmenizi öneriyoruz. Burada özel pistlerde at koşturabilir, engelli pistlere bile girebilirsiniz; eğer yetenekliyseniz. Dingle’da bundan sonra gezmeni gereken yer olarak Folk Concerts St.James church’ü göstereceğiz. Burada etnik müzikle güzel bir konser izleyebilir, İrlanda müziğini ve geleneklerini keşfedebilirsiniz.

Great Blasket Island şehrin en güzel adasıdır, gerçi aslında tek adasıdır. Mükemmel bir doğaya sahiptir ve denizle çok güzel birleşir. Gallarus Oratory şehrin en fazla tarihi kalıntı barındıran yeridir ve mitolojik şeyler de bulunmaktadır. Tarihle içli dışlıysanız mutlaka gezmenizi öneriyoruz. Dingle Turistik Yerleri adına önereceğimiz son yer de Kilmalkedar Church olacak. Burası da İrlanda’nın hristiyanlığı kabul ettiği ilk dönemlerde yapılmış olan bir kilisedir ve ülke çapında büyük bir öneme sahiptir. Tüm bunları yaptıktan sonra bir de doğa yürüyüşüne çıkmanızı öneriyoruz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi