Dünya’nın Gizemli Toprakları Antik Mısır

Antik Mısır’ın gizemini çözmeniz için hayal edemeyeceğiniz kadar büyük bir tura hazır olabilirsiniz. Yıllardır gizemi çözülemeyen Kepos piramidinden, Gize piramitlerinin krallara verdiği kutsal kaynakları keşif edebilirsiniz. Mısır turu yaparak, hayal edemeyeceğiniz kadar tarihin derinliklerine yolculuk edebilir, Mısır’ın doğal atmosferinde yeni şafaklara yol açabilirsiniz.

Antik Mısır Nil Nehri Ve Tarih Turu

Mısır’ın var olmasını sağlayan Nil nehrinin kıyılarında tarihe şahit olabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Uçakla gidebileceğiniz bu turlarda, hem Nil’i keşif edebilir, hem de piramitlerin efsanevi duruşlarını yakından izleyebilirsiniz. Dünya turunda gidilmesi gereken ülkelerden biri olan Mısır, özellikle Bahem kalesi, Sfenks ve keops işe olağanüstü bir ihtişamla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Bu yıl planlarınız arasında, promosyonlu olan Mısır turuna katılabilir, vaha ve sahraların üzerinden geçmiş olan yüz yıllara yolculuk edebilirsiniz. Tarihi atmosferi, doğal güzellikleri ve unutulmaz kültürüyle Mısır hayallerinizdeki tur olabilir. Tanrı Ra’nın figürlerini ve piramitlerin üzerindeki resimli yazıların sanatla buluştuğu dokuyu en ince ayrıntısına kadar bu tarihi gezilerde inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2020 Yeni Gezi · · yenigezi