El Salvador’da Gezilebilecek Yerler

El Salvador’un her zaman dilimine uygun olan yapısı, tarihinin ve mimarısının sürekli olarak değer görmesini sağlıyor. El Salvador’da gezilebilecek yerler olarak belirlenen birçok bölgede sürekli olarak sadece çeşitli düzenlemeler yapılıyor. Bu düzenlemelerle birlikte ülke, kaliteli mekanların daha fazla ilgi görmesine zemin hazırlıyor. Ülke genelinde sürekli olarak yapılan arkeolojik çalışmalar, tarihin açığa çıkarılabilmesi açısından da büyük bir öneme sahiptir. Tarihi mekanların doğal güzellikler olarak görülebildiği ülkede yanardağlar çok büyük bir önem teşkil ediyor. San Salvador Yanardağı El Salvador genelindeki en görkemli alanlardan bir tanesini oluşturur.

El Salvador’da Gezilebilecek Yerler

El Salvador’da Hangi Mekanlara Gidilebilir?

Yanardağlar, harabeler, göller, parklar, anıtlar, katedraller ve mimari yapılar El Salvador’un çok büyük bir öneme sahip olmasını sağlamaktadır. Coatepeque Caldera ülkedeki okyanusa kıyı bölgelerin öneminin daha fazla ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Herhangi bir kirlilik görülmeyen ülke bünyesinde Tazumal, İlopango gölü, Mounmento al Divino Salvador, Cathedral of Santa Ana’ya gidilebilir. El Salvador’da gezilebilecek yerler arasında en görkemlileri arasında Casa Blanca El Salvador da yer alıyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi