Paraguay’da Gezilebilecek Yerler

Paraguay’ın Güney Amerika Kıtası genelinde yaygın bir şekilde turist kabul ettiği biliniyor. Ülkedeki en yüksek dağlar ve diğer doğal güzellikler, turist sayısını arttıran faktörler arasında yer alıyor. An itibariyle Paraguay’da gezilebilecek yerler incelendiğinde birbirinden farklı sonuçlara ulaşılabiliyor. Gezi rehberlerinin aracılığıyla gezebileceğiniz birbirinden güzel şelaleler, tarihi mekanlar, müzeler, parklar, kamp alanları ve kasabalar bulunuyor. Çok fazla gelişim gösterilmemiş olması nedeniyle genellikle ABD’den gelen ziyaretçilerin dikkatini çeken bölgeler, ülkenin turistik gelirinin temelini oluşturuyor. Paraguay seyahati için yanınıza alışveriş için tahmininizin üstünde bir değer almanız önerilir. Turistik bölgelerde satışa sunulan içeriklerin tamamı, seyahatin en güzel yanını oluşturacaktır.

Paraguay’da Gezilebilecek Yerler

Paraguay Seyahatinde Hangi Mekanlara Gidilebilir?

Gezilecek olan ülkedeki her şehir, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Kültür parklarının yoğunlukta olduğu bilinen Paraguay, en doğal ülkelerden bir tanesi konumunda. Natioal Pantheon of the Heroes, Casa De La Independencia Museum ve La Santisima Trinidad de Parana ziyaret edilebilir. Bu tarihi mekanlar Paraguay gezisi için merak edilen her türlü olanağın bulunduğu yerlerin temelini oluşturuyor.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi