Emel Pırlanta Kolye Çeşitleri

Emel Pırlanta Kolye Çeşitleri ile eşsiz modellere erişmek artık mümkün. Hemen siteye gir, fırsatlardan yararlan ve indirimleri kaçırma. Şık ve kaliteli ürünleri bedeninde taşımak, senin gibi zarif bayanların da hakkı!

0.05 Karat Pırlanta Sonsuzluk Fantazi Kolye

emelpirlanta.com şık ve zarif tasarımları ile göz dolduruyor. Verilen linke tıklayın, şuan için indirimde olan bu ürünü kaçırmayın.

0.05 Karat Pırlanta Sonsuzluk Fantazi Kolye, adından da anlaşılacağı üzere sonsuzluk sembolü olarak imal edilmiş ve taşlar ile bezenmiştir. Ürün, 2,10 gr ağırlığa sahip bir modeldir. 14 ayar ve kırmızı altın olarak tasarlanmıştır. Sonsuzluk işaretinin bir yarımına denk gelen kısımda, toplamda 10 adet pırlanta yerleştirilmiştir. Bu taşların kesimi ise yuvarlak bir yapıya sahiptir. Pırlantalar, 0,05 karat olarak kullanılmıştır.

0.59 Karat Pırlanta Safir Kolye

https://www.emelpirlanta.com/0-59-Karat-Pirlanta-Safir-Kolye-0085672.html

emelpirlanta.com safirin rengi, pırlantanın zarafeti ve altının kalitesi ile öne çıkan muhteşem ürünleri ile mest ediyor.

0.59 Karat Pırlanta Safir Kolye, oldukça zarif bir tasarıma sahip olup; mutlaka görmeniz gereken modeller arasında yer alır. Ürün 1,80 gr ağırlığa sahiptir. 8 ayar ve beyaz renk altın ile imal olunmuş; değerli müşterilerine sunulmuştur. Üründe damla model kesime sahip safir taş orta odakta yer alır.  Onu çevreleyen pırlantalar ise yuvarlak bir kesime sahip olup; toplamda 12 adet kullanılmıştır. Pırlantalar 0,05 karat olarak sunulurken; safir taş ise 0,54 karat yapıya sahiptir. Oldukça zarif ve şık duran bu ürün ile tüm kadınlar zarafet sahibi olacak. Ne dersiniz, linke tıklayıp sizde bir baksanız mı?

0.30 Karat Pırlanta Harf Baget Kolye

emelpirlanta.com çok satan modelleri ile karşınızda.

0.30 Karat Pırlanta Harf Baget Kolye ile sevdiğinizin ya da kendi baş harfiniz her daim boynunuzda; sizinle beraber olacak. Ürün 2,10 gr ağırlığa sahip olarak imal edilmiş olup 14 ayar altın kullanılmıştır. Üründe kullanılan altın bilindik sarı rengin dışında, beyaz renk olarak seçilerek; daha zarif bir duruşa sahip olması amaçlandı. Ürün içerisinde iki farklı kesime sahip ve pek çok pırlanta kullanılmış; bu sayede ise harf oluşumu sağlanmıştır. Ürünün dik kısmında 0,08 karat olarak kullanılmış ve baget kesime sahip 11 adet pırlanta bulunur. Geriye kalan diğer tüm kısımlarda ise yuvarlak kesime sahip ve 0,22 karat olarak toplamda; 41 adet pırlanta yerleştirilmiştir. Bahsi geçen ürün E harfi olup; site içerisinde ufak bir arama ile başka harflere de ulaşmak mümkün olacaktır.

0.14 Karat Pırlanta Kolye

emelpirlanta.com pırlantanın tekrarla kullanımı ile şık tasarımlar sunar.

0.14 Karat Pırlanta Kolye, toplamda 26 adet pırlantanın kullanılması ile oluşturulmuş şık ve zarif bir modeldir. Ürün 2,00 gr ağırlığına sahip ve 18 ayar beyaz altın kullanımı ile imal edilmiştir. Üzerinde bulunan pırlantalar yuvarlak kesime sahiptir.

0.02 Karat Ay yıldız Kolye

emelpirlanta.com ay yıldız tasarımları ile göz dolduruyor.

0.02 Karat Ay yıldız Kolye, milli duygular ile tasarlandı. Ürünün ay kısmı, 14 ayar ve sarı altın olarak tasarlanmış olup; yıldız kısmı ise beyaz renk altından imal edildi. Yıldız kısmında 1 adet 0,02 karat pırlanta kullanılan ürün 1,63 gr dır.

emelpirlanta.com ile her kadın zarif her kadın şık! Sunduğu birçok ürün çeşidi ile adeta başını döndürecek. Şuan ciddi indirimler içeren platforma hemen tıkla. Kaliteyi uygun fiyatlara yakala. Hadi, ne duruyorsun! Yeterince geç kalmadın mı?

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi