Emsan Mutfakta İşinizi Kolaylaştıran Ürünler

emsan.com.tr Emsan Mutfakta İşinizi Kolaylaştıran Ürünler ile kendinizi ödüllendirin. Mutfak, sofra, küçük ev aletleri, ev tekstili, çeyiz setlerine kadar aradığınız pek çok ürün grubuna kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanıyan platform; size evinizi daha çok sevdirip, keyifli vakitler geçirmenize ve güzel anılar biriktirmenize yardımcı olacak. Öyleyse, sende emsan’la.

Cookplus Quick Chef 1001 Stand Mikser Cream Mutfak Şefi 1000W 5 Lt

emsan.com.tr sunduğu pratik çözümler ile hamurlarınızı karıştırırken, sizde kahvenizi yudumlayarak anı albümlerinizi karıştırın.

Cookplus Quick Chef 1001 Stand Mikser Cream Mutfak Şefi 1000W 5 Lt, 1000 W elektrik enerji gücü ile sizin yorulmadan işlerinizi kolaylaştıracak. Karıştırma kasesi; 5lt olarak imal edilmiştir ve paslanmaz çelik olarak geliştirilmiştir. Bu sayede uzun süreler kullanmanıza olanak tanıyan, dayanıklı bir malzemedir. Sıçramasını önlemesi için kapak ile birlikte gelir. Gövde, tek tuş ile kolayca açılabilir durumdadır. Pulse fonksiyonu ve 6 kademe hız seviyesine sahiptir. Ürün; karıştırıcı, çırpıcı ve hamur yoğurucu özelliklerine sahiptir. Bu sayede her türlü hamur işleriniz için, en büyük yardımcınız olmaya kesinlikle aday olacak bir üründür. Ürün, 2 yıl garanti kapsamında olup; herhangi durumda yedek parça teminine olanak tanır.

Homend Functionall 2833h Mutfak Robotu Su Yeşili

emsan.com.tr mutfakta yardımcınız olacak pratik ürünler ile hayatı kendinize kolaylaştırın.

Homend Functionall 2833h Mutfak Robotu Su Yeşili, 1000 W elektrik gücü ile çalışır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan ürün, fonksiyonel kullanımları ile her türlü işlerinizde sizin yanınızda ve tam anlamı ile sağ kolunuz olacaktır. Ürün; çelik bıçaklı diske sahip olur. Bu disk üzerine rende ya da dilimleme bıçakları takılabilir. Bu sayede siz ne yapmak istiyorsanız; o işi yapmak için emrinize amade olacaktır. Güvenliğin üst düzey olduğu mutfak robotunuz; bıçak ya da haznenin tam oturmaması gibi durumlarda çalışmayacaktır. 1,5 litre geniş kapasite hazneye sahip olan ürün sayesinde sizi; dur boşalt çalıştır yapmak zorunda bırakmaz. Su yeşili renge sahip olan ürün, mutfağınıza çok yakışacak!

Emsan Handy Pro Çelik Kettle

emsan.com.tr çeliğin kalitesi ile sunduğu ürünler sayesinde, uzun yıllar işlerinizde zamandan tasarruf sağlamanıza olanak tanır.

Emsan Handy Pro Çelik Kettle, elektrikli bir model olup; 2000- 2400 W güce sahiptir. Kablosuz şekilde kullanım kolaylığı sunması sayesinde; elinizi ayağınızı dolaştırmaz. Taban kısmı 360 derece, dönebilir yapıya sahip olarak imal edilmiştir. Su ısıtıcı kısmı geniş hacme sahip olup; 1,8 Litredir. Rezidans kısmı gizli şekildedir. Gövde çelik malzeme olup paslanmaz.

Emsan Chopper Şarjlı Rondo Sarı

emsan.com.tr mutfak dostunuz.

Emsan Chopper Şarjlı Rondo Sarı, 400 ml yapısı ile minik yardımcınız olacak. 1,5 saatte şarj olarak, onun değil senin istediğin alanda kolayca kullanmana olanak tanır. Ağırlığı ise sadece 1 kg kadardır. Bu minik yardımcınız güçlü bir rondo olup, 3 adet paslanmaz bıçak ile işlerinizi pratik hale getirir.

Homend Robochop 2132h Cam Hazneli Doğrayıcı Leylak Moru

emsan.com.tr bu sessiz dostunuz ile tanıştınız mı?

Homend Robochop 2132h Cam Hazneli Doğrayıcı Leylak Moru, sessiz bir şekilde çalışarak diğer robotlar gibi rahatsız etmeyecektir. 400 W güce sahiptir. Cam haznesi 900 ml boyutlarda olup, orta boy bir doğrayıcı olduğu söylenebilir. Haznesinin cam olması kolay kullanım sağlar.

emsan.com.tr Emsan; pratik çözümler sunan ürünleri vesilesi ile hem zamandan hem enerjinizden tasarruf ederek rahata kavuşmanıza olanak tanır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2022 Yeni Gezi · · yenigezi