En İyi 7 Antalya Oteli

Özellikle yaz tatillerinin vazgeçilmez illerinden biri haline gelen Antalya, yaz turizmi ile göz doldurmakta. Özellikle pek çok yerli ve yabancı turistin tercih ettiği ve birçok otelin olduğu Antalya, popülerliğini de her geçen gün arttırmakta.

Ancak birçok insan tatil için iyi bir yere gitmek isterken aynı şekilde uygun fiyata gitmek istemektedir. Bunun için ise önceden randevu alma sistemini kullanmaktadır. Elbette otelleri tek tek arayarak fiyat bilgisi alabilir ve indirimleri öğrenebilirsiniz ancak bu oldukça uzun sürecektir. Tatil.com ise bunları tek bir tuş ile sizlere sunar ve ekstra indirimlerden faydalanmanızı sağlar. Bu yüzden Tatil.com her tatil sezonunda popülerliğini katlamakta ve bu sayede de ekstra indirimleri sizler ile buluşturmaktadır.

Asteria Kemer Resort (Ex. Asteria Hotel Fantasia)

5 yıldızlı otel konforu ile bir gidenin bir kez daha gitmek istediği Asteria Kemer Resort, içeriğinde birçok özelliği de barındırmaktadır. Antalya Çamyuva’da yer alan Asteria Kemer Resort çam ormanları arasında yer almakta ve oldukça geniş bir arazi ile herkesin doğayla iç içe vakit geçirebileceği bir yer haline gelmektedir.

Belek Beach Resort Hotel 

Belek Beach Resort Hotel 38.000 metrekarelik bir genişliğe sahip arazi üzerinde bulunmaktadır. Böylesine geniş bir arazide birçok imkana sahip olabilir ve isterseniz yalnız, isterseniz de keyif aldığınız insanlar ile bu arazinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kendine ait özel bir plajı olması sayesinde birçok yerli ve yabancı turistin de gözdesidir.

Kamelya K Club

Kullanıcıların oylamaları ile oldukça yüksek puanlara sahip otellerden biri olan Kamelya K Club, Side’nin en büyük plajına sahiptir. Uzaktan bile mimarisini tanıyabileceğiniz bu yapı kendisine has bir şıklığa sahiptir. 2019 senesinde yenilenen odalar ile en kaliteli ve modern görünüme sahip odalarda tatil keyfinizi yaşayabilirsiniz. Erken rezervasyon ile birçok imkandan da faydalanabilirsiniz.

Laguna Beach Alya Resort And Spa 

Karaburun’da yer alan Laguna Beach Alya Resort And Spa, popüler yazlık otellerden biri olarak anılmaktadır. Gerek hizmeti gerekse koşulları ile bir kez gidenin bir daha gitmek istediği otel, birçok imkanı da içerisinde barındırmaktadır. Özellikle spa imkanı ile diğer otellerden ayrılmaktadır. Bu alanda ünlendiğini söylemek mümkündür.

Club Mega Saray

Tasarımı ile ilgi çeken otellerden biridir. Özellikle Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin karışımını bünyesinde barındırmasıyla farklı bir konseptte hizmet vermektedir. Mimarisi ile birlikte bu mimarinin yerleştiği alan olan 121.680m² lik alan da yer almaktadır. Club Mega Saray görünüşü ve mimarisi ile birlikte içeriği ile de birçok kullanıcının tercihi arasında üst sıralarda yer almaktadır. Sahilde ve bir iskeleye de sahip olması ile farklı bir havası olduğundan bahsetmek mümkündür. Kullanıcılar tarafından en yüksek puanlı otel seçilmiştir aslında en sevilen otel olduğunu da bizlere anlatmaktadır.

Amara Club Marine Nature

Antalya Beldibi’nde yer alan Amara Club Marine Nature, kullanıcıların yüksek puan verdiği otellerden biridir. Kendisine ait özel bir plajı da bulunmaktadır. Bir tatil köyü olarak görülmektedir ve bu yüzden geniş bir alana ve geniş bir kitleye hitap etmektedir. Doğa ile bol bol iletişimde olabileceğiniz, şehrin gürültüsünden uzaklaştıran havası ile hem yerli hem de yabancı turistler için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Wind of Lara Hotel and SPA

Wind of Lara Hotel and SPA, Antalya’nın sevilen otellerinden biri olarak bilinmektedir. Kundu bölgesinde yer alan otel, 5 yıldızlıdır. Şehrin merkezinde yer alması ile birçok yere ulaşım açısından çok daha rahat bir yerdedir ve bu yüzden de tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Modern ve canlı mimarisi ile ilgi çeken otel, birçok tarihi mekana ve hayatın en canlı olduğu merkezi gece klüplerine de oldukça yakındır. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren ve tatile gelen herkesi en başarılı şekilde ağırlayan otel puanı ile de bunu göstermektedir.

Bu gibi yüksek puanlı daha birçok otele bir tuşla ulaşabilmek için Tatil.com en uygun adrestir. https://www.tatil.com/ adresinden hızlıca giriş yapabilir ve sizin için en uygun oteli bulabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2021 Yeni Gezi · · yenigezi