Konya’nın Kelebekler Vadisi

Konya’ya yolu düşenlerin kesinlikle uğrak yeri olan Konya tropikal kelebek bahçesi adeta ziyaretçilerini mest etmektedir. İçerisinde kelebekler, böcekler, bitkiler gibi birçok tür Kelebekler Vadisi’nde bulunmaktadır.

Tropikal Kelebek Bahçesi

Konya’da tropikal kelebek bahçesi olarak birçok türde kelebek, böcek ve bitkiye rastlayacağınız bahçe bulunmaktadır. Alan olarak oldukça iyi konumlandırılmış olan bahçe aynı zaman da ziyaretçilerin de fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Tropikal bir alanda bırakılmış kelebekler aynı zaman da muhteşem bir görüntü de ortaya çıkarmaktadır. Aileniz ile birlikte oldukça hoş bir vakit geçirirken aynı zamanda birçok türede şahit etmek mümkündür. Kelebekler Vadisi’nde binlerce bitki türü de bulunmaktadır. Bitkiler ve kelebeklerin birbiriyle uyumu ise tam olarak bir doğa harikası olmaktadır. Konya Kelebekler Vadisi ziyaretiniz esnasında kelebeklerin ilk hayat döngüleri ile birlikte kozalarından çıkışları, nasıl korundukları kelebeklerin ne ile beslendikleri ve kelebeklerin güneşlenmeleri gibi birçok anıda öğrenip aynı zamanda incelemek vadi içerisinde mümkündür. Tercihen kelebekleri daha yakından görüp onların yaşam alanlarına gözlemlemek de sağlanmaktadır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2020 Yeni Gezi · · yenigezi