Türkiye Büyükada Turu

Denizin, doğanın ve tarihin ilginç toprak parçalarından biri olan Büyükada, yemyeşil bir atmosfere sahiptir. Türkiye’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Marmara denizinin güzel koylarını burada görebilirsiniz. Hem Türkiye tarihini hem de bizans tarihini yakından inceleyebileceğiniz güzel ada atmosferinde, tertemiz bir doğal güzelliğin derinliklerine dalma şansı bulabilirsiniz.

Büyükada Ve Prens Adaları Turu

Türkiye’de gezilecek yerlerden biri olan Büyükada ve prens adaları, kuzeyinde ve güneyinde unutulmaz anılar biriktirmiştir. Köşkleri, doğası ve denizinin verdiği muhteşem atmosferi iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Güneyde yer alan Yücetepe ve Manastır tepesiyle unutulmayacak bir manzarayla karşılaşabilirsiniz.

Yazları, ilkbaharları ve sonbaharları atmosferine doyum olmayan Büyükada, vapurla yarım saatte gidebileceğiniz İstanbul’un özel kıyılarından biridir. Plaj keyfi, tarihin sayfaları ve köşklerin güzel atmosferinde adada bisiklet turuna da katılabilirsiniz. Prenses koyu, Halik koyu ve eskibağ plajları da eşsiz bir güzellik sunacaktır. Ada gezileri arasında İstanbul’un tarihini ve güzel manzaralarını seyredebileceğiniz özel bir tura katılabilirsiniz. Büyükada turu ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2020 Yeni Gezi · · yenigezi