Floransa Gezilecek Yerler

floransa

Floransa Gezilecek Yerler, İtalya’nın en güzel yerlerini sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Sanatın ve modanın başkenti olarak gösterilen İtalya’nın bu özelliği en çok Floransa bölgesinden gelmektedir. Şimdi zaman kaybetmeden bunun neden olduğunu aktaralım ki siz de gezecek yerleri kaçırmayın. Floransa Gezilecek Yerler adına ilk olarak Opera at St. Mark’s Anglican Church’ü önereceğiz. Mükemmel bir tarihi olan bu yerde hem opera gösterileri düzenleniyor hem de dini ibadetler yapılıyor. Bunun yanı sıra Basilica di San Miniato al Monte’yi de gezmenizi öneriyoruz. Burası da tarihi ve dini bir mekandır ve girişte ücret alınmıyor.

Floransa Turistik Yerleri adına önerecek olduğumuz mekanlar tabi ki yukarıdaki maddelerle sınırlı kalmayacak. Davut Heykeli’ni görmeden Floransa’dan ayrılmayın, zira şehrin simgelerinden bir tanesidir. Signoria Meydanı da Floransa’nın en kalabalık ve gezmeye değer bölgesidir. Burada şehrin her yerine geziler bulabilir, hatıra olarak saklanacak şeyler satın alabilirsiniz. Son olarak da Piazzale Michelangelo tepesini önerelim. Buradan şehri kuş bakışı izlemenin keyfine varabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi