Sicilya Gezilecek Yerler

sicilya


Sicilya Gezilecek Yerler,
Tur rehberlerimiz arasına bu sefer İtalya’nın en önemli bölgelerinden biri olan Sicilya’yı ekliyoruz. Büyük tarihi öneme sahip olan bölge aynı zamanda çok güzel bir doğaya ve mimariye de sahip. Hiç zaman kaybetmeden rehberi anlatmaya başlayalım. Sicilya gezilecek yerler olarak ilk başta Monreale Norman Cathedral’i öneriyoruz. Burası bölgenin en önemli tarihi yapılarından bir tanesidir ve mükemmel bir mimarisi vardır. Hıristiyan olmasanız bile sizi fazlasıyla etkileyeceği kesin. Bunun yanı sıra Temple of Concord da gezilmesi gereken yerler arasında. Burası antik bir tapınaktır, Romanın dünyaya hükmettiği dönemlerden kalma.

Sicilya Turistik Yerleri adına önereceklerimiz bunlarla sınırlı değil. Rabbit Beach de yine görülmesi, gezilmesi gereken yerler arasında bulunuyorken Stanze al Genio’yu da önermeliyiz. Burası özel bir müzedir ve içerisinde genelde el işi şeyler yer alıyor. Son olarak da Duomo di Monreale’i önereceğiz. Burası da yine dini bir yerdir ve fazla büyük bir alan üzerinde inşa edilmiştir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi