Gmunden Gezilecek Yerler

gmunden

Avusturya rehberimizi tamamlamaya devam ediyoruz. Yüzölçümü eskisi kadar büyük olmadığı için şu anda fazla şehir barındırmayan Avusturya’da bu sefer Gmunden’i tanıtacağız. Orta Çağ’ı çok iyi hissedebileceğimiz Gmunden mükemmel bir doğaya sahiptir, hatta yeşillik olmayan bir yer göremezsiniz; şehrin en merkezi kesiminde bile. Gmunden gezilecek yerler adına ilk başta Treppelweg entlang der Traun’u öneriyoruz. Çok iyi bir doğaya sahip olan bu kasaba şehrin en ünlü yerlerinden biridir ve her şey hala eski çağdakiler gibi; insanı başka bir boyuta sokuyor. Traunsee Gölü de Gmunden turistik yerleri arasında yer alır ve binlerce turiste sene içinde ev sahipliği yapar. Gölde bulunan kuğulara da dikkat çekelim.

Gmunden gezilecek yerler adına önerecek olduğumuz mekanlar bunlarla da sınırlı değil. Yine Traunstein da gezilmesi gereken bir dağ, özellikle manzarası çok iyi. Laudachsee Gölü de yine Gmunden’in en iyi ve hoş yerleri arasında yer alırken tam bir piknik alanı olduğunu söyleyebiliriz. Son önereceğimiz yer ise Seeschloss Ort olacak. Eski bir kale olan bu yapıt bir adada yer alıyor; az da olsa Kız Kulesi’ne benzetme şansımız var. Yine burası da görmenizi önerdiğimiz yerler arasında kendine yer bulmakta.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2013 Yeni Gezi · · yenigezi