Hafta Sonu Sapanca Turuyla Huzur Bulacaksınız

Hafta Sonu Sapanca Turuyla Huzur Bulacaksınız

Sapanca doğasıyla yeşillikler arasında rengârenk çiçekleriyle, tarihi değerleriyle güzel manzaralarıyla konuklarını ağırlıyor. Hafta sonu yapılacak küçük bir kaçamakla gidilebilecek Sapanca gezisinde kısa bir tatil havasına girilebiliyor. Yaz mevsiminde sık sık gidilebilecek Sapanca’da bahar aylarında da gidilmesi tavsiye ediliyor. Havada çiçek kokusu ve muhteşem doğası ziyaretçilerini büyülüyor. Sapanca’nın olmazsa olmaz gölü Sapanca Gölü’nde gezintiye çıkmayı ihmal etmeyin. Sapanca gezisinde güzel bir kahvaltı için birçok seçenek bulunuyor. Sapanca gölü karşısında bulunan yerlerde kahvaltı etmek güne güzel başlamanızı sağlayacak. Sapanca gölü 16 km uzunluğunda ve alabalık burada çokça bulunuyor.

Sapanca Turunda Maşukiye’yi Unutmayın

Sapanca Gezisinde mutlaka Maşukiye’de uğramak gerekiyor. Sapanca’yla arasında yaklaşık 20 dakika mesafe bulunan yerde tertemiz havasıyla büyülüyor. Sapanca’da vaktiniz kalırsa Sultanpınar, Dikmen, Çiğdem Yaylalarına uğramadan gelmeyin. Aktiviteler arasında ise arkadaşlarınızla gezintiye çıkmışsanız mutlaka Paintball oynayın. Sapanca Gölünde çeşitli su sporlarına katılın. Sapanca’da alışveriş için ideal yerlerden birisi olarak alışverişe de mutlaka zaman ayırın. El sanatlarının çokça görüldüğü çarşılarında hediyelik birçok alternatif bulacaksınız.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2017 Yeni Gezi · · yenigezi