İstanbul Haftasonu Gidilecek Yerler

İstanbul’un hafta içerisinde yoğun ve bunaltıcı iş trafiğinden sıkılan bireyler, hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirerek şehrin kalabalığından uzaklaşmak ister. Fakat bunu birçok kişi dilediği için, hafta sonu gidilen yerlerde daha büyük kalabalıklar ile karşı karşıya kalmak da fazlasıyla yüksel bir ihtimaldir.

Belgrad Ormanı

İçerisinde parkur sahalarından mesire alanlarına kadar son derece geniş bir alan bulunduran Belgrad Ormanı, İstanbul’un oksijen tüpüdür diyebiliriz. Yeşil hayranı bireyler ve aileler için hafta sonu kaçamaklarının sık sık yapıldığı yerlerde, izin alındığı taktirde kamp da yapılabilmektedir. Bu nedenle yoğun ilgi gören bu orman İstanbul haftasonu gidilecek yerler listesinin en başında yer alır.

Kadıköy

Her ne kadar hafta sonu tıklım tıklım da olsa, Moda Sahili’nde birkaç saat geçirmek rahatlamanıza yol açacaktır. Bu nedenle İstanbul’da hafta sonları Moda Sahil’e mutlaka uğrayın.

Gülhane Parkı

Şarkılara, şiirlere konu olan bu park da İstanbul’un can damalarından biri olarak gösterilir. Hafta sonları, bu güzide parka uğrayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2019 Yeni Gezi · · yenigezi