İzlanda Turistik Yerleri

izlanda

izlanda turistik yerleri, Bir başka İzlanda yazısı ile tekrar karşınızdayız. Okyanusun kuzey kısımında yer alan bu ada ülkesi sahip olduğu doğal güzellik ve paganik tarihi değerlerle birlikte çok uzun süre boyunca gezilebilecek bir yapıya sahip. Biz de hiç zaman kaybetmeden anlatmaya başlayalım. İzlanda Turistik Yerleri adına ilk olarak tabi ki ülkenin en büyük şehri olan Reykjavik’i öneriyoruz. Bu şehrin de ülkenin geneli gibi soğuk bir iklime sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca buranın yanı sıra Akureyri de yine gezmeniz gereken, büyük ve tarihi yapıya sahip şehirler arasında yer almaktadır.

İzlanda Gezilecek Yerler sadece yukarıda önerdiğimiz iki şehirle sınırlı kalmıyor tabi ki. Selfoss yine büyük olmamasına rağmen mükemmel bir doğaya sahip olan başka bir şehir olarak gözlere çarpıyor; burayı da gezmelisiniz. Myvatn’da kar yürüyüşü yapmak ve eğlence sporlarıyla ilgilenmek İzlanda’ya özgü şeyler arasında yer alırken son olarak Keflavik’i gezmeniz gerektiğini de vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim. İzlanda Gece Hayatı sandığınızdan daha eğlenceli ve renkli çıkabilir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi