Madagaskar Gezilecek Yerler

madagascar

madagaskar gezilecek yerler, Ada rehberlerimize tam gaz devam ediyoruz. Bu sefer Afrika’ya bağlı olan, güzelliklerinden çok çocuk filmiyle bildiğimiz Madagaskar’a konuk oluyoruz. Ülke cidden çok büyük bir vahşi yaşam alanına sahiptir ve bu oranın ziyaretçilerini fazlasıyla memnun ediyor. Madagaskar Gezilecek Yerler adına ilk olarak Nosy Be’yi öneriyoruz sizlere. Burada safari turuna çıkabilir ve Afrika kıt’asının çoğu yerinde göremeyeceğiniz hayvanları görebilirsiniz. Bunun yanı sıra Antananarivo da mutlaka gezmeniz gereken yerler arasında bulunmakta. Buranın rakımı biraz yüksektir ve Madagaskar’ın çoğu yerine göre çok daha farklıdır.

Madagaskar Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda önerdiğimiz iki mekanla sınırlı değil. Fort Dauphin yine mükemmel sahilleri ve doğasıyla Madagaskar’ın en uğrak yerleri arasında bulunurken listemize Ambatoloaka’yı da ekliyoruz. Burada lüks bir otelde kalabilir ya da orman otellerini tercih edebilirsiniz. Son olarak da Nosy Boraha’yı öneriyoruz. Madagaskar Gece Hayatı beklediğiniz gibi çıkmayabilir; zira yerli gösteriler vardır ve turist gördükleri anda yerliler sizlere fahiş fiyatlar söyleyebilirler.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi