Jamaika Gezilecek Yerler

jamaika

jamaika gezilecek yerler, Yeni ülke tanıtımımıza tekrar başlıyoruz. Bu sefer ülkemizdeki çoğu kişinin Afrika’da konumlandığını zannettiği, ama aslında Orta Amerika’da, Karayip Denizi’nin ortasında yer alan bir ada ülkesine gidiyoruz: Jamaika. Doğal güzelliği ile herkesi büyülemeyi başaran bu ülkeye gidişin zor olduğunu, ama uğraşlara değeceğini belirtelim. Karayiplere bağlı olan bölgeyi şehir şehir tanıtmayacağız sizlere, zira öyle bir bölünme sistemi yok. Jamaika Gezilecek Yerler adına ilk olarak Blue Hole’u öneriyoruz sizlere. Burası çok derin bir gölettir isminden de anlaşılabileceği gibi. Buranın yanı sıra Gary’s Jamaican Taxi’leri kullanmayı da ihmal etmeyin.

Jamaika Turistik Yerleri bunlarla sınırlı değil. White Witch Golf Club stres atıp spor yapmak isteyenler için en ideal yerler arasında yer alırken Yardie Tours ile bölgenin her tarafını gezmenizi de öneriyor, son olarak listemize H’Eavens Scent bölgesini de gezmeniz için ekliyoruz. Jamaika Gece Hayatı yerlilerin gösterileriyle doludur ve tahmin edip, görebileceğinizden çok daha farklı bir geceye tanık olacağınızın altını çizelim.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi