Playa del Carmen Gezilecek Yerler

Playa del Carmen

playa del carmen gezilecek yerler, Meksika’da gezilecek yerler rehberlerimiz arasında sonunda en son şehre gelmeyi başardık. Bu sefer sizlere tanıtacağımız şehir olarak Playa del Carmen’i seçtik. Burası da yine ülkenin en büyük ve en zevkli şehirlerinden bir tanesidir; burada birkaç gün geçirmenizi öneriyoruz. Playa del Carmen Gezilecek Yerler adına ilk olarak Nuestra Senora del Carmen Catholic Church’ü öneriyoruz. Ne kadar ülke tarihinde mitolojik bir dine sahip olsa da Hristiyanizme geçtikten sonra da çok önemli eserlere ev sahipliği yapmaya başlamıştır. Bunun yanı sıra tarihi biraz daha irdelemek isteyenler için Ek-Balam Mayan Ruins’i önerebiliriz.

Playa del Carmen Turistik Yerleri sadece bu iki önerimizle sınırlı değil tabi ki. Parque Xplor’da safari gezisine çıkmak, nehirlerinde tekneyle gezmek yine en ideal aktivitelerden biri olabilecekken Iberostar Playa Paraiso Golf Club’ünde stres atmanızı da vermiş olduğumuz listeye ekleyelim. Son olarak Coba Mayan Village’da binlerce sene önce yaşayan yerli Meksikanların hayatına göz atmayı unutmayınız. Playa del Carmen Gece Hayatı şehir merkezinde oldukça hareketlidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi