Cabo San Lucas Gezilecek Yerler

Cabo San Lucas

cabo san lucas gezilecek yerler, Meksika rehberlerimiz arasına bir yenisini daha ekliyoruz. Ülkede bu vakte dek 3 tane şehir tanıttık, bu dördüncü olacak ve bundan sonra da bir tane daha şehir tanıtıp Meksika’yı noktalamayı planlıyoruz. Bu sefer tanıtacak olduğumuz şehir olarak Cabo San Lucas’ı seçtik; bu şehir en çok plajları ve sahilleriyle ünlüdür dünya çapında. Bu bağlamda biz de sizlere Cabo San Lucas Gezilecek Yerler adına ilk olarak Chileno Beach’i öneriyoruz. Şehrin en ünlü ve en güzel plajıdır; denizinin de bir harika olduğunu belirtmek gerekiyor. Buranın yanı sıra Cabo FlyBoard yaparak deniz üstünde uçmanın nasıl bir keyif olduğunu tatmanız gerektiğini de vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Cabo San Lucas Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Onların yanı sıra A-maze-in Cabo Race’i, Sushi Time Sport Fishing’i ve son olarak El Arco de Cabo San Lucas’ı da önerilerimiz arasına ekliyoruz. Cabo San Lucas Gece Hayatı beklediğinizden ve tahmin ettiğinizden çok daha renkli ve eğlencelidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi