Puerto Vallarta Gezilecek Yerler

puerto_vallarta

puerto vallarta gezilecek yerler, Meksika Gezilecek Yerler rehberlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Neredeyse tüm büyük şehirleri tanıttık, şimdi sie sıra Puerto Vallarta’ya geldi. Bu şehir en çok mükemmel sahiliyle tanınırken birçok gezilecek yere de ev sahipliği yapıyor. Puerto Vallarta Gezilecek Yerler adına ilk olarak Lucy’s CuCu Cabana & Zoo’yu önereceğiz. Burası bir bakıma hayvanat bahçesi şeklinde müzedir. Tüm hayvanların el yapımı işlerini ve mükemmel farklı eserleri bir arada, burada bulabilirsiniz. Buranın yanı sıra Vallarta Adventures – Las Caletas Beach Hideaway de mutlaka katılınması gereken etkinlikler arasında yer alıyor.

Puerto Vallarta Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Rhythms of the Night by Vallarta Adventures yine gece hayatını simgeliyor şehirde; tadabileceğiniz birçok tatlı zevk bulunmakta. Bay of Banderas da şehrin en ünlü sahilidir. Buradan gözcülük yapabilir, muhteşeme manzarayı izleyebilir ve sahilden denize girebilirsiniz. Son olarak Zona Romantica’yı de önerilerimiz arasına ekleyelim. Puerto Vallarta Gece Hayatı genellikle tavernacı sistemle ünlüdür.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi