Cozumel Gezilecek Yerler

cozumel

cozumel gezilecek yerler, En son Meksika’yı anlatırken araya bayram tatili girmiş, sizlere yazılarımızı aktaramamıştık. Şimdi ise kaldığımız yerden devam ediyoruz rehberlerimize. Bu sefer tanıtacak olduğumuz şehir olarak Cozumel’i seçtik; ülkenin Mexico City’den sonra en çok turist çeken bölgesi burası. Cozumel Gezilecek Yerler adına ilk olarak Mexico Cozumel Park’ı öneriyoruz sizlere. Burada Meksika tarihi ve mitolojisini bizlere tanıtan birçok minyatür eser yer almaktadır. Buranın yanı sıra Santa Rosa Wall mutlaka gidilmesi gereken yerler arasındadır. Burada yapacağınız dalış belki de hayatınızın en ilginç, en değerli anı olabilir.

Cozumel Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki öneri ile sınırlı değil. Bölgedeki dalış mekanları fazlasıyla ünlü. Öyle güzel deniz bizde olsa bizde de dalış ünlü olurdu tabi. Siz en iyisi Palancar Reef’e de gidin. Ha Haak Paddleboarding Cozumel’de deniz üstü gezintisine çıkmak yeni farklı bir aktivite olabilecekken son olarak da Columbia Reef’i önerelim sizlere. Cozumel Gece Hayatı fazlasıyla renkli ve denizle iç içedir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi