Mexico City Gezilecek Yerler

mexico_city

mexico city gezilecek yerler, Meksika’yı detaylıca anlatmaya tabi ki ülkenin en büyük şehri Mexico City’den başlıyoruz. Hem tarih, hem sanat, hem eğlence ve hem de doğa bakımından fazlasıyla zengin olan bu şehirde belki aylarınızı bile gezerek geçirebilirsiniz. Meksika Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Meksika Güzel Sanatlar Sarayı Müzesi’ni öneriyoruz. Bir yere gidince mutlaka oranın kültürünü öğrenerek başlayın gezinize ve bu sanat müzesi fazlasıyla mantıklı – zevkli olacaktır. Yine Meksika Güzel Sanatlar Sarayı Müzesi de gezilebilecek yerler arasında bulunuyor. Buranın mükemmellik sertifikası da bulunuyor.

Mexico City Turistik Yerleri sadece yukarıda önermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Şimdi ise antik yerlere geçiyoruz. Pyramid of the Sun dünyaca tanınır ve en önemli tarihi yapılardan bir tanesidir, mutlaka gezmelisiniz. Murales de Diego Rivera en la Secretaría de Educacion Publica da mutlaka gezilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyorken bu listemize son olarak Ballet Folklorico de Mexico’yu ekleyeceğiz. Mexico City Gece Hayatı, Avrupa’nın birçok şehrinden daha zevklidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi