Meksika Gezilecek Yerler

meksika

meksika gezilecek yerler, Geride bir ülkeyi daha bıraktık ve Güney Amerika’dan artık kurtulmanın vakti geldi. Avrupa ve Güney Amerika’da neredeyse tanıtmadığımız ülke kalmadı, bunun yanı sıra Kuzey Amerika’yı da aktardık. Şimdi sıra geldi Orta Amerika’ya, burada fazla ülke olduğu kesin ve bu rehberlerimize Meksika ile başlayacağız. Meksika Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere tabi ki Mexico City’yi öneriyoruz. Burası sadece Meksika’nın değil, tüm dünyanın en büyük ve en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Hem tarihi bakımdan hem eğlence bakımından istemediğiniz kadar şeyi burada bulabilirsiniz.

Meksika Turistik Yerleri tabi ki sadece bir şehirle sınırlı değil. Cozumel de yine hem denizi hem de doğasıyla birlikte mutlaka gitmeniz gereken şehirler arasında yer alırken bu şehirler arasına Puerto Vallerta’yı da ekliyoruz. Meksika’ya gittiğinizde gezmeniz – görmeniz gereken bir şehir daha var, o da Playa Del Carmen. Bu şehirlerin rehberlerini ise önümüzdeki yazılarda aktaracağız. Meksika Gece Hayatı kapsamaında hem tavernaları hem de gece kulüplerini, aynı zamanda barları bulabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi