Vancouver Gezilecek Yerler

vancouver

vancouver gezilecek yerler, Toronto rehberlerimizde artık son şehre geldi. Bu sefer ülkenin güneybatısında kalan bir şehre, Vancouver’a konuk olacağız. Soğuk bir iklime sahip olduğunu söyleyebileceğimiz şehrin denize de kıyısı vardır ve kayak için ülkedeki en elverişli arazilerden birine sahiptir. Vancouver Gezilecek Yerler adına sizlere ilk olarak Antropoloji Müzesi’ni önereceğiz. Ücretli olmasına rağmen mükemmellik sertifikasına sahiptir, gerçekten de mükemmel olduğunu söyleyebiliriz. Buranın yanı sıra Seawall in Vancouver denen deniz duvarlarını da mutlaka görmelisiniz. Burası sıradan bir deniz kenarı değil. Hem uçsuz bucaksız bir manzarası var hem de nasıl oluyorsa şekilleri fazla iyi.

Vancouver Turistik Yerleri sadece yukarıda önermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Stanley Park’ta saatlerinizi geçirebilir; eğlenirken aynı zamanda kafanızı dinleyebilirsiniz. Vancouver için listemize Bard on the Beach Shakespeare Festival’ini de ekleyeceğiz. Büyük bir müzik festivalidir bu. Son önerimiz ise VanDusen Botanical Garden olacaktır. Dünyadaki en iyi yapay bahçelerden biri olarak gösterilir. Vancouver Gece Hayatı fazlasıyla eğlenceli ve renklidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi