Montreal Gezilecek Yerler

montreal

montreal gezilecek yerler, Kanada rehberimizi sizlere aktarmaya devam ediyor. Bu rehberlerimize ilk olarak Kanada’yı genel anlatmakla başlamış, ardından da Toronto rehberi ile devam etmiştik. Şimdi ise sırada farklı bir büyük şehir, Montreal yer alıyor. Montreal Gezilecek Yerler adına ilk önerimiz Cirque du Soleil olacak. Burası dünyanın en büyük ve en eğlenceli sirkleri arasına gösterilirken mutlaka gitmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Hatta ve hatta ülkemize gelen tüm risklerden daha büyüktür. Buranın yanı sıra Mosaicultures Internationales da yine görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Burası oldukça büyük bir parktır.

Montreal Turistik Yerleri sadece yukarıda önerdiğimiz iki mekanla sınırlı değil. Montreal Botanical Gardens şehre giden turistlerin en sık ziyaret ettiği mekanlar arasında bulunuyor. Notre Dame Bazilikası şehrin en önemli mekanlarından biri iken tarihi sizlere adeta hissettiriyor; tüm dünya tarafından sayılan bir yerdir. Son olarak listemize L’Orchestre Symphonique de Montreal’i (OSM) de ekliyoruz. Bu orkestranın en az bir canlı performansını dinleyiniz. Montreal Gece Hayatı beklediğinizden daha hareketli geçecek.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi