Toronto Gezilecek Yerler

toronto

toronto gezilecek yerler, Geride bıraktığımız gün sizlere Kanada’nın genel bir rehberini sunmuştuk. Kanada’ya gittiğinizde gezmeniz gereken şehirleri önermiş ve gece hayatı hakkında da az çok bilgi vermiştik. Şimdi ise olayı biraz daha detaylandırarak şehirleri tanıtacağız. Toronto Gezilecek Yerler adına ilk olarak High Park’ı öneriyoruz sizlere. Şehrin ilk o mis gibi doğasını güzel ve şirin kuğularla alın. Oradan sonra ise Famous People Players Dinner Theatre’a mutlaka gidin ve burada bir oyun izleyin. Mekanın atmosferi bile sizleri büyüleyecek iken performansı bir de siz hayal etmeyi deneyin.

Toronto Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki öneri ile sınırlı değil tabi ki. Toronto Symphony Orchestrası dünyaca tanınmış ve en iyiler arasında gösterilmiş bir orkestradır, bunların da gösterilerini izlemelisiniz. Toronto Island Park şehrin en eğlenceli ve aynı zamanda en huzurlu bölgelerinden biri olarak nitelendirilirken son olarak önerilerimiz arasına Royal Conservatory of Music’i de ekleyelim. Toronto Gece Hayatı tahmin ettiğinizden çok daha renkli ve hareketlidir.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi