Kanada Gezilecek Yerler

kanada

kanada gezilecek yerler, Rehberlerimiz arasına bu sefer dünyanın en modern, en uysal ve doğa bakımından da en güzel ülkelerinden birini, Kanada’yı ekliyoruz. Kanada’nın tarih bakımından zengin olduğunu söylemek yalana kaçırır işi; bu yüzden oranın sanat tarihi ve doğal güzelliği hakkında önerilerde bulunacağız. Kanada Gezilecek Yerler adına ilk olarak tabi ki Toronto’yu öneriyoruz sizlere. Buranın Amerika’yı fazlasıyla andırdığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra Vancouver Adası da yine en iyi seçimlerden biri olacaktır. Buradaki doğanın eşi varsa varsa Yeni Zelanda’da vardır.

Kanada Turistik Yerleri için önerilerimiz sadece yukarıdaki iki şehirle sınırlı değil tabi ki. Montreal da yine gezilmesi, görülmesi gereken bölgeler arasında yer alıyorken Vancouver’ın şehrini de yine vermiş olduğumuz liste arasına ekleyelim. Bu konudaki son önerimiz ise Calgary olacak. Kanada Gece Hayatı tahmin ettiğinizden çok daha renkli ve heyecanlı bir tempoya sahip; özellikle Vancouver, Toronto ve Montreal’de. Bundan sonraki yazılarımızda şehirlerin detayına inerek daha güzel tanıtım yazılarını sizlere sunacağız. Bu yazıyı giriş yazısı olarak düşünebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi