Maldonado Gezilecek Yerler

maldonado

maldonado gezilecek yerler, Uruguay gezimizde son şehirlere gelmeye başladık. Bu sefer tanıtacağımız şehir olarak Maldonado’yu seçtik. Bu ismi daha önce mutlaka duydunuz, hatta nereden duyduğunuzu da söyleyelim. Bu isimde bir futbolcu Fenerbahçe’de forma giymişti. Her neyse, konumuza geri dönelim. Maldonado Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere Cabalgatas en Villa Serrana’yı öneriyoruz. Burası bir binici pistidir ve mimarisiyle birlikte doğasıyla da, kısacası her yönüyle zevkli ve etkileyici bir mekan. Bunun yanı sıra Puente Leonel Vieira da şehirde fazlasıyla bilinen bölgeler arasındadır. Tarihi bir köprü olmasa da mimarisi hoşunuza gidebilir.

Maldonado Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Isla Gorriti adası şehrin en bilinen bölgesidir. Burada bir gün boyunca bile gezebilir, yürüyüş yapabilirsiniz. Faro de Jose Ignacio da yine Maldonado’da gezilmeden dönülmemesi gereken yerler arasında bulunuyorken son olarak sizlere Mina La Oriental, Geomineral Park’ı da önerelim. Burası jeolojik bir oluşumdur. Maldonado Gece Hayatı maalesef yok denecek kadar azdır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi