Colonia del Sacramento Gezilecek Yerler

Colonia del Sacramento

colonia del sacramento gezilecek yerler, Uruguay rehberlerimize farklı bir şehirle devam ediyoruz. Bu sefer sizlere Colonia Del Sacramento’yu tanıtacağız. Şehir, ülkenin en büyük ikinci şehri. Sanatsal ve eğlenceli yaşantısından yanı sıra tarihiyle dikkatinizi çekecektir. Zaman kaybetmeden rehberin detaylarına girelim. Colonia del Sacramento Gezilecek Yerler adına ilk olarak sizlere La Calle de los Suspiros’u öneriyoruz. Burası şehrin en eski mahallelerinden bir tanesidir, dikkatinizi çekeceği kesin. Buranın yanı sıra Barrio Historico da yine gezilmesi gereken bölgeler arasında yer alıyor Burası tarihi bir mekandır ve antik çağlara kadar kalıntılar taşır halen yüzeyinde.

Colonia del Sacramento Turistik Yerleri sadece yukarıda vermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil tabi ki. Rio de la Plata da doğanın kendi çabalarıyla oluşmuş bir su oluşumudur; dikkatinizi çekebilir. Puerta de la Ciudadela adındaki tarihi köprü de yine Uruguay tarihinde önemli bir yere sahipken son olarak da Faro de Colonia del Sacramento’yu önerelim sizlere; deniz fenerini. Colonia del Sacramento Gece Hayatı konusunda tavernaya düşkündür.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi