Punta del Este Gezilecek Yerler

Punta del Este

punta del este gezilecek yerler, Uruguay rehberlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Son iki şehrimiz kaldı tanıtmak için, yeni büyük ölçekli şehirlerin yerini artık orta ölçekli şehirlerin aldığını söyleyebiliriz. Sıradaki şehir olarak Punta del Este’yi seçtik sizlere. Punta del Este Gezilecek Yerler adına ilk olarak Isla de Lobos’u öneriyoruz. Fazlasıyla şirin, üzerinde fok balıkları barındıran bu ada, ada beklentilerinizi tamamıyla değiştirebilir. Bunun yanı sıra Casapueblo da yine gidilmesi, gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Burası tarihi bir bölgedir ve mükemmel güzellikte mimariye sahiptir. Bodrum’a benzediğini de söyleyebiliriz.

Punta del Este Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıda önermiş olduğumuz iki mekanla sınırlı değil. Fundacion Pablo Atchugarry de mutlaka uğrayın, burayı gezmeniz ve keşfetmeniz pek fazla bir zamanınızı çalmayacaktır. Puerto de Punta del Este yine şehrin en dikkat çekici yerlerinden biri olarak gösterilirken son olarak da Ralli Museum’u öneriyoruz sizlere; burası bir sanat müzesidir. Punta del Este gece hayatı konusunda yok denecek kadar azdır.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi