Kiev Gezilecek Yerler

kiev

kiev gezilecek yerler, Bir önceki yazımızda Ukrayna’ya gidildiğinde hangi şehirlere gidilmesi gerektiğini sizlere aktarmış, ilk olarak da en büyük şehir olan Kiev’i önermiştik. Şimdi ise Kiev’i detaylı bir şekilde ele alacağız. Özellikle kızlarıyla ve gece hayatıyla ünlü olduğunu inkar edemeyeceğimiz şehir adeta bir dini yerdir ve gezilecek yerleri de bunlarla sınırlı diyebiliriz. Kiev Gezilecek Yerler adına ilk olarak Aziz Volodymyr Katedrali’ni öneriyoruz. Gayet şık ve büyük bir mimariye sahiptir. Bunun yanı sıra Mykola Syadristy Microminiatures Museum da kesinlikle görülmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor. Burası da mükemmellik sertifikasına sahiptir ve birçok esere ev sahipliği yapar.

Kiev Turistik Yerleri tabi ki sadece yukarıdakilerle sınırlı değil. Aziz Sophia Katedrali ve Aziz Michael Katedrali de yine gitmeniz, görmeniz gereken yerler arasında yer alırken son olarak Kiev-Pechersk Lavra – Caves Manastırı’nı önereceğiz. Kiev Gece Hayatı ise bu şehre gidilmesi için ilk göz önünde bulundurulan etmen olmalı. Avrupa’nın neredeyse hiçbir yerinde yaşayamayacağınız kadar zevkli geceleri burada yaşayabilirsiniz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi