Ukrayna Gezilecek Yerler

ukrayna

ukrayna gezilecek yerler, Dünya rehberlerini sunmaya bu sefer Ukrayna ile devam ediyoruz. Belçika rehberlerimizi tamamladıktan sonra şimdi de bize yakın olan bir ülkeye, Karadeniz komşumuz olan Ukrayna’ya gidiyoruz. Bu aralar bir savaş içerisinde olsa da ülkenin gayet güzel olduğunu, daha sonra da gidilebileceğini belirtelim. Ukrayna Gezilecek Yerler adına ilk olarak ülkenin en büyük şehri Kiev’i öneriyoruz. Burada hem gece hayatı gayet eğlenceli hem de gezilecek birçok yer var. Kiev’den sonra ise önereceğimiz yer Odessa olur; özellikle sahil kesimi gayet güzeldir.

Ukrayna Turistik Yerleri tabi ki yukarıdaki iki şehirle sınırlı değil. Donetsk de yine illa ki Ukrayna’ya gidildiğinde görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Lviv pek fazla büyük olmasa da tarihi bakımdan önemli mekanlar barındırmaktadır. Son önerimiz ise Kharkiv olacak. Bu yazımızda Ukrayna’nın gezilecek yerlerini, şehir olarak, kısaca anlattık. Diğer rehberlerimizde ise bu şehirlerin hepsini detaylı olarak aktaracağız sizlere. Ukrayna Gece Hayatı konusuna gelince, belki de Avrupa’daki en eğlenceli ortama sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/u662744555/domains/yenigezi.com/public_html/wp-content/themes/fashionpro/comments.php on line 43

Giri� to post comment.

Copyright © 2014 Yeni Gezi · · yenigezi